Võimla treeningute graafik

E I väljak II väljak III väljak
08.30 -9.15
3B.kl. Soots
09.15-10.10
8A.kl. Soots
8A.kl. Schasmin
10.20-11.05
11.kl. Soots
10SP Sepp/Jegorov/Aleksandrov
11.kl. Schasmin
11.05-11.25
söögivahetund
11.25-12.10
2B.kl. Soots
10SP Sepp/Jegorov/Aleksandrov
2A. kl. Schasmin
12.10-12.30
söögivahetund
12.30-13.15
1.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
1.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
1.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
13.25-14.10
7A.kl. Soots
7A.kl. Schasmin
14.20-15.05
1.-5.kl. Rahvastepall Erla Soots
2.-5.kl. jalgpall Sergei Vassiljev (14.20-16.00)
2.-5.kl. jalgpall Sergei Vassiljev (14.20-16.00)
15.05-16.00
Jalgpall Sergei Vassiljev
Jalgpall Sergei Vassiljev
Jalgpall Sergei Vassiljev
16.00-17.30
6.-8.kl. Võrkpall Erla Soots
10 SP; 7.-9.kl. Kergejõustik Pille-Riin Sepp
10 SP Jalgpall Indrek Jegorov
17.30-19.00
9.-12.kl. Võrkpall Erla Soots
Kergejõustik 4.-6.kl. Pille-Riin Sepp
Kergejõustik 4.-6.kl. Pille-Riin Sepp
19.00-20.30
Jalgpall Sergei Vassiljev
Jalgpall Sergei Vassiljev
Jalgpall Sergei Vassiljev
19.00-20.30
6.-12.kl. tüdrukute jalgpall-Sergei Vassiljev
6.-12.kl. tüdrukute jalgpall-Sergei Vassiljev
6.-12.kl. tüdrukute jalgpall-Sergei Vassiljev
T I väljak II väljak III väljak
08.30 -9.15
9A. kl. Soots
9A.kl. Schasmin
09.15-10.10
3A kl. Soots
1A kl. Schasmin
10.20-11.05
1B kl. Schasmin
11.05-11.25
söögivahetund
11.25-12.10
12. kl. Soots
12.kl. Schasmin
12.10-12.30
söögivahetund
12.30-13.15
5A kl. Soots
5A kl. Schasmin
13.25-14.10
7A kl. Soots
1.-5. kl. Lauatennis Antti Evert
7A kl. Schasmin
14.20-15.05
1.-5.kl. Võrkpall Erla Soots
1.-4.kl. Kergejõustik Pille-Riin Sepp
1.-4.kl. Kergejõustik Pille-Riin Sepp
15.00-16.00
1.-4.kl. Kergejõustik Pille-Riin Sepp
1.-4.kl. Kergejõustik Pille-Riin Sepp
1.-4.kl. Kergejõustik Pille-Riin Sepp
16.00-17.30
Korvpall Rauno Tamm
10 SP; 7.-9.kl. Kergejõustik Pille-Riin Sepp
10 SP Jalgpall Indrek Jegorov
17.30-19.00
9.-12.kl. Võrkpall Erla Soots
9.-12.kl. Võrkpall Erla Soots
Aeroobika Marge Jänes
19.00-20.30
6.-12.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
6.-12.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
6.-12.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
K I väljak II väljak III väljak
08.30-9.15
4A kl. Soots
4A kl. Schasmin
09.25-10.10
4A kl. Soots
4A kl. Schasmin
10.20-11.05
11L kl. Soots
10SP Sepp/Jegorov/Aleksandrov
11L kl. Schasmin
11.05-11.25
Söögivahetund
11.25-12.10
3B kl. Soots
3B kl. Soots
10 SP Sepp/Jegorov/Aleksandrov
12.10-12.30
söögivahetund
12.30-13.15
6B kl. Soots
6B kl. Schasmin
13.25-14.10
10SO Soots
1.-5. kl. Lauatennis Antti Evert
10SO Schasmin
14.20-15.05
Kergejõustik 4.-6.kl. Pille-Riin Sepp
Kergejõustik 4.-6.kl. Pille-Riin Sepp
Kergejõustik 4.-6.kl. Pille-Riin Sepp
15.15-16.00
Kergejõustik 4.-6.kl. Pille-Riin Sepp
Kergejõustik 4.-6.kl. Pille-Riin Sepp
Kergejõustik 4.-6.kl. Pille-Riin Sepp
16.00-17.30
3.-6.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
3.-6.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
3.-6.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
17.30-19.00
Jalgpall 1.-5.kl. Indrek Jegorov
Jalgpall 1.-5.kl. Indrek Jegorov
Jalgpall 1.-5.kl. Indrek Jegorov
19.00-20.30
Sulgpall Tiina Aule
Sulgpall Tiina Aule
Võrkpall Erla Soots
N I väljak II väljak III väljak
08.30-9.15
1A kl. Schasmin
09.25-10.10
3A kl. Soots
10.20-11.05
4A kl. Soots
10SP Sepp/Jegorov/Aleksandrov
4A kl. Schasmin
11.05-11.25
söögivahetund
11.25-12.10
10SP Sepp/Jegorov/Aleksandrov
1B kl. Schasmin
1B kl. Schasmin
12.10-12.30
söögivahetund
12.30-13.15
5A kl. Soots
1.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
5A kl. Schasmin
13.25-14.10
5A kl. Soots
Jalgpall Sergei Vassiljev
5A kl. Schasmin
14.20-15.05
12. kl. Soots
2.-5.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
12. kl. Scasmin
15.15-16.00
10SO Soots
10SO Schasmin
16.00-17.30
SP; 7.-9.kl. Kergejõustik Sepp/SP Jalgpall Jegorov
SP; 7.-9.kl. Kergejõustik Sepp/SP Jalgpall Jegorov
SP; 7.-9.kl. Kergejõustik Sepp/SP Jalgpall Jegorov
17.30-19.00
6.-12.kl; täiskasvanud Lauatennis Antti Evert
5.-9.kl jalgpall Sergei Vassiljev
5.-9.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
19.00-20.30
6.-12.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
6.-12.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
6.-12.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
R I väljak II väljak III väljak
08.30-9.15
9A. kl. Soots
9A.kl. Schasmin
09.25-10.10
3B kl. Soots
10.20-11.05
3A kl. Soots
11.05-11.25
söögivahetund
11.25-12.10
2B kl. Soots
2A kl. Schasmin
12.10-12.30
Söögivahetund
12.30-13.15
2B kl. Soots
2A kl. Schasmin
13.25-14.10
8A kl. Soots
8A kl. Schasmin
14.20-15.05
6B kl. Soots
1.-4.kl. Kergejõustik (maadlussaalis) Pille-Riin Sepp
6B kl. Schasmin
15.15-16.00
1.-4.kl. Kergejõustik Pille-Riin Sepp
1.-4.kl. Kergejõustik Pille-Riin Sepp
1.-4.kl. Kergejõustik Pille-Riin Sepp
16.00-17.30
5.-9.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
5.-9.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
5.-9.kl. jalgpall Sergei Vassiljev
17.30-19.00
6.-8.kl. Võrkpall Erla Soots
9.-12.kl. Võrkpall Erla Soots
6.-12.kl. Lauatennis Antti Evert
19.00-20.30
Jalgpall 8.-12.kl. Indrek Jegorov
Jalgpall 8.-12.kl. Indrek Jegorov
Jalgpall 8.-12.kl. Indrek Jegorov
L I väljak II väljak III väljak
P I väljak II väljak III väljak