õpetajad | olümpiaadid | projektid | uurimistööd | õppematerjalid | GLOBE
 
 
       
  GLOBE

:: ajalugu
:: liikmed
:: tegemised
:: pildid
..:: Vaatluspunkt
..:: Kääriku, 2000
..:: Paide, 2001
..:: Leedu, 2001
..:: Kääriku, 2001
..:: GLOBE retk
..:: Rootsi ECYS
..:: Kopra talu '02
..:: Rattaretk
..:: Lepanina, '02

Suure- Jaani Gümnaasiumi õpilased Eesti delegatsiooni kooseisus Rootsis, Sandvikenis, noorte keskkonnakonverentsil (ECYS) 2001. a oktoobris:




Eesti delegatsioon Rootsis, enne protestiaktsiooni. Ja see on meie plakat! Nii me marssisime läbi Sandvikeni linnakese, plakatid peos, sügistuul juustes ning kotid eilsest diskost silme all. Pildil rootslased. Ja magamiskottides :) Vasakult: Maarja, Priit, Martin ja Kaupo (kes ainukesena oli nõus oma nägu näitama)



Selle seina ääres lasti vanasti vange maha. Meie jaoks oli see söögimüür (seal ääres sai istuda). Vasakult: Priit (hirmunult ja varjunult), Maarja, Viljandi CRJG õpetaja Jaan Usin (kui kõik külmetasid, siis tema nautis vorsti), Martin ja Kaupo Sama mahalaskmise müür - Õhtune Barbeque. Me ju ööbisime vanas vanglas, mis oli ümberehitatud ööbimiskohaks. Vasakult: Kaupo (imeb viinerit), Priit (otsib hambavahedest jääke), Martin (õnnetu, et tema oma hambavahest ei leidnud enam midagi). Me ju käisime kõik ka bowlingut mängimas. Selgus, et õpetaja Ly Valdmaa ei ole kibe käsi ainult bioloogias, vaid ka bowlingus. Kõik saime puha pähe.