20. Känguru võistlus

Kristo Jaansoo 11
Erlend Eltermaa 11
Kaia Kookla 12

Palume 8.20 konverentsisaalis kohal olla.

Tuleb lahendada 30 ülesannet. Ülesanded on raskuse järgi jagatud kolme rühma.
Iga ülesande juures on 5 vastusevarianti, millest üks on õige. Õpilane valib õige ja märgib vastava variandi vastustelehele.
Õige vastus annab vastavalt 3, 4 või 5 punkti, vale vastus (-1) punkti ning vastamata jätmine 0 punkti.
Osavõtjatel on lahendamiseks on aega 1 tund ja 15 min.

Üleriigilise kokkuvõtte teeb Teaduskool.
Tulemused selguvad aprilli lõpus.
Võistluse täisprotokollid avaldatakse Teaduskooli kodulehel ja on kättesaadavad 30. juunini 2015.
Pärast seda jäävad lehele ainult iga vanuserühma võitjate (umbes 25 õpilase) tulemused.
Mai kuus saadab Teaduskool osalenud koolile võistluse kogumiku (ülesanded, lahendused, kokkuvõtted), üldarvestuse parimatele diplomid ja auhinnad ning kooli iga vanuserühma parimale diplomi ja väikese meene.
Auhindadeks on võistluse kogumikud, logoga meened, erinevad kooli- ja joonestustarbed.
Student vanuserühma 25 parimat ootab suvel Panga Külalistemaja Saaremaal.

Auhinnatud õpilasele üks öö majutust koos hommikusöögiga tasuta!
Tule Pangale koos sõprade, pere või klassiga!
(Vaata: www.panga.ee. Broneeri majutus varakult, sest suvel on külastajaid palju.)