Sepistamise kursust gümnasistidele

sepisehe_0

Hea gümnaasiumi õpilane!

Ootame Sind märtsis Viljandi kultuuriakadeemia rahvusliku käsitöö osakonna kahele sepistamise kursusele

Sepisehted värvilisest metallist
Toimumisaeg:  reede, 20. märtsil 10.30-18.00 (vaheaeg 13.30-14.15) ja laupäev, 21. märtsil 10.00-17.30 (vaheaeg 13.00-13.45)
Toimumiskoht: SA Viljandimaa Loomeinkubaatorid Metallikeskus (Reinu tee 27, Viljandi)
Maht: 0,5 EAP
Hind: 5 €(Hind sisaldab materjalikulu. Kursuse käigus valminud ehted saavad osalejad endale.)
Õppejõud: Väino Niitvägi

Kursus annab ülevaate värvilise metalli sepistamise põhimõtetest ja töövõtetest.  Koos juhendajaga valmib ehtekavand ja valitakse sobiva kuju ja suurusega materjal. Iga osaleja tutvub vajalike töövahenditega ning saab teada ohutusnõuded. Värvilisest metallist ehte valmimine lõpeb viimistlusega.

Koolituse paremaks korraldamiseks palume kindlasti registreeruda, tähtaeg: 13. märts 2015.
Registreeri end siin

Sepisekursus algajatele
Toimumisaeg: laupäev, 28. märts 2015 kell 10.30-17.30
Toimumiskoht:TÜ Viljandi kultuuriakadeemia, Vilma maja sepikoda Turu 7, Viljandi
Maht: 0,25 EAP
Hind: 5 €
Õppejõud: Väino Niitvägi
Kursuse juhendaja tutvustab teoorias ja praktikas lihtsamaid käsisepistamise võtteid ning selleks vajaminevaid töövahendeid. Iga osaleja saab koostada kavandi ning endale ahjuroobi ja/või naelkonksu valmistada. Katsetada saab sepistamise tehnikaid: ümarmaterjali sepistamine neljakandiliseks, otsa teravdamine, materjali painutamine ja väänamine. Kursuse käigus valminud esemed saavad osalejad endale!

Kaasa võimalikult liibuvad töörõivad, -jalatsid ja -kindad.
Koolituse paremaks korraldamiseks palume kindlasti registreeruda, tähtaeg: 20. märts 2015
Registreeri end siin

Täpsem info