Kõnevõistlus

21. veebruaril toimus Suure-Jaani Gümnaasiumi kõnevõistlus. Traditsiooniliselt toimub võistlus enne Eesti Vabariigi aastapäeva ja võistlusel osalevad lisaks gümnasistidele ka Suure-Jaani Kooli üheksandate klasside õpilased. Kõnevõistluse teema oli sel aastal: “Kas Euroopal on Eestit vaja?”. Võistlusel osalesid heade kõnedega Carmen Markus; Maris Mankin; Kaili-Sandra Olle; Triinu Lipp; Mirjam Kask; Analene Lliver; Aliise Valvik; Anette Talviste; Marta Konks. Võistlusel saavutas kolmanda koha ja publiku lemmiku tiitli Maximus Andrew Aleksander Maalinn, teise koha saavutas Anett Joandi ning esikoha saavutas Kärolin Korotkov. Kolme võidukõnet saab kuulda vabariigi aastapäevale pühendatud kooli aktustel ning võitja kõnet saab kuulda 24. veebruaril Lembitu ausamba juures toimuval aktusel. Täname võistlust korraldanud õpetajaid Ene Kõvatomas; Ester Jürgen ja Sirje Urbel! Täname žüriid ning kõnevõistluse korraldusele kaasaaitajaid!