Edukad võrkpalli karikavõistlused

27. jaanuaril toimusid Suure-Jaani koolimajas Viljandimaa 10.-12. klasside koolinoorte karikavõistlused võrkpallis. Suure-Jaani Gümnaasium oli esindatud kolme võistkonnaga. Neidude I võistkonda kuulusid Martha Pilt; Anett Joandi; Karina Elias; Anna-Liisa Joandi; Sandra Liir; Kattri Pärn; Teisi Toomsalu; Liisi Sild. Võistkond saavutas esimese koha ja on seega maakonna meister. Neidude II võistkonda kuulusid Joanna Tirmaste; Eve-Liis Oolo; Loretta Silm; Kristel Kösler; Karolin Gerdt; Sunelii Järvsoo; Raneli Sonk; Rinell Liir. Tüdrukud saavutasid võistkonnaga tubli teise koha. Poiste võistkonda kuulusid Egerd-Meelis Eelmäe; Kevin Kivisild; Kristjan Ibrus; Oliver Ruut; Harald Pollmann; Kevin Eevardi; Siim Siren; Sander Liir; Morten Siht ja võistkond saavutas tugevas heitluses teise koha. Võistkondi juhendasid Tauno Lipp, õpetajad Andres Viksi ja Sharlote Marleen Kõverik. Kiidame suurepäraste tulemuste eest ja meeleoluka võistluspäeva eest!