Tagasi Tänapäev-le

Võimla treeningute graafik

E
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
3.b Kõverik
11 SP Viksi
09.25-10.10
8.a Kõverik
8.a Viksi
10.20-11.05
5.a/5.b Kõverik
Akadeemia trenn
5.a Viksi
11.30-12.15
8.b Kõverik
Akadeemia trenn
8.b Viksi
12.35-13.20
7.b Kõverik
7.b Viksi
13.30-14.15
7.b Kõverik
Kergejõustik 1.-3.kl. Randmäe
7.b Viksi
14.20-15.05
Kovpall Kitsnik
Kergejõustik 1.-3.kl. Randmäe
Kergejõustik 1.-3.kl. Randmäe
15.15-16.30
Korvpall
Kergejõustik 4.-8.kl. Sepp
Kergejõustik 4.-8.kl. Sepp
16.30-18.00
9.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
9.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
9.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
18.00-19.30
Jalgpall 5.-9.kl. Vassiljev
Jalgpall 5.-9.kl. Vassiljev
Jalgpall 5.-9.kl. Vassiljev
T
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
3.a Tamm
09.25-10.10
1.a Tamm
10.20-11.05
2.b Tamm
11.30-12.15
2.a Tamm
12.35-13.20
2.a Tamm
13.30-14.15
14.20-15.05
Võrkpall (2.-5.klass) Lipp (14.00-15.30)
15.30-17.00
Võrkpall(6.-9.kl.) Lipp
Jalgpall 1.-4.kl. Vassiljev (kunstmuruväljak)
Jalgpall 1.-4.kl. Vassiljev (kunstmuruväljak)
19.00-20.30
Jalgpall 8.-12.kl. Vassiljev
Jalgpall 8.-12.kl. Vassiljev
Jalgpall 8.-12.kl. Vassiljev
K
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
8.a Kõverik
8.a Viksi
09.25-10.10
1.b Viksi
10.20-11.05
5.a/5.b Kõverik
5.a Viksi
11.30-12.15
8.b Kõverik
8.b Viksi
12.35-13.20
9.a/9.b Kõverik
Lauatennis Evert
9.a/9.b Viksi
13.30-14.15
7.a Kõverik
Lauatennis Evert
7.a Viksi
14.20-15.00
Akadeemia trenn
9.b Viksi
15.00-16.00
Akadeemia trenn
Akadeemia trenn
Akadeemia trenn
16.00-17.30
Jalgpall 1.-4.kl. Vassiljev
Jalgpall 1.-4.kl. Vassiljev
Jalgpall 1.-4.kl. Vassiljev
17.30-19.00
Jalgpall 5.-9.kl. Vassiljev
Jalgpall 5.-9.kl. Vassiljev
Jalgpall 5.-9.kl. Vassiljev
19.00-20.30
Võrkpall täiskasvanud (valla aeg)
Sulgpall Veiko Sepp (valla aeg)
Sulgpall Veiko Sepp (valla aeg)
N
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
6.a/6.b Kõverik
6.a/6.b Tamm
09.25-10.10
3.b Kõverik
2.a Tamm
10.20-11.05
Akadeemia trenn
2.b Tamm
Akadeemia trenn
11.30-12.15
4.a/4.b Kõverik
4.a Tamm
Akadeemia trenn
12.35-13.20
4.a Tamm
13.30-14.15
Kergejõustik 1.-3. kl. Randmäe
3.a Tamm
Kergejõustik 1.-3. kl. Randmäe
14.00-14.45
Kergejõustik 1.-3.kl. Randmäe
Kergejõustik 1.-3.kl. Randmäe
Kergejõustik 1.-3.kl. Randmäe
15.00-16.00
Korvpall Kitsnik
16.30-18.00
8.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
8.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp
Korvpall Kitsnik (kuni 17.00)
17.30-19.00
8.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp(kuni 18.00)
8.-12. kl. ja Akadeemia kergejõustik Sepp(kuni 18.00)
Lauatennis (Täiskasvanute aeg) Evert
19.00-21.00
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
19.00-21.00
Jalgpall 8.-12.kl. Vassiljev
Jalgpall 8.-12.kl. Vassiljev
Jalgpall 8.-12.kl. Vassiljev
R
I väljak
II väljak
III väljak
08.30-09.15
7.a Kõverik
2.b Tamm
7.a Viksi
09.25-10.10
4.a/4.b Kõverik
4.a Tamm
1.b Viksi
10.20-11.05
6.a/6.b Kõverik
6.a/6.b Tamm
11 SP Viksi
11.30-12.15
5.a/5.b Kõverik
1.a Tamm
5.a Viksi
12.35-13.20
3.a Tamm
10 SO Viksi
13.30-14.15
3.b Kõverik
10 SO Viksi
14.20-15.05
9.a/9.b Kuresoo
Võrkpall 2.-5.kl. Lipp (14.00-15.30)
9.a/9.b Viksi
15.30-17.00
Jalgpall Vassiljev
Võrkpall 6.-9.kl. Tauno Lipp (15.30-17.00)
Lauatennis Evert (16.00-17.30)
17.30-19.00
Jalgpall Vassiljev
Jalgpall Vassiljev
Lauatennis Evert 17.30-19.00(täiskasvanute tasuline aeg)
19.00-20.30
Jalgpall Jegorov
Jalgpall Jegorov
Jalgpall Jegorov
L I väljak II väljak III väljak
P I väljak II väljak III väljak