Sügisene spordipäev

26. septembril toimus gümnaasiumi sügisene spordipäev. Ilm oli ilus ja soosis heade tulemuste sooritamist. Klasside arvestuses sai köieveos 1. koha 12. klass, 2. koha 10. klass ja 3. koha 11. klass. Rootsi teatejooksus saavutas 1. koha 12. klass, 2. koha 10. klass ja 3. koha 11. klass. Tüdrukute 100m jooksus saavutas 1. koha Kristel Kösler, 2. koha Loretta Silm, 3. koha Anett Joandi. Tüdrukute kuulitõukes saavutas 1. koha Kristel Kösler, 2. koha Anett Joandi, 3. koha Karolin Gerdt. Tüdrukute kaugushüppes saavutas 1. koha Kristel Kösler, 2. koha Anett Joandi ja 3. koha Loretta Silm. Tüdrukute 400m jooksus saavutas 1. koha Anett Joandi, 2. koha Kristel Kösler ja 3. koha Annabel Imala. Poiste kuulitõukes saavutas 1. koha Stefan Johanson, 2. koha Henry Tikut ja 3. koht läks jagamisele Sigmard Aasa ja Robin Joost vahel. Poiste kaugushüppes saavutas 1. koha Robin Joost, 2. koha Nathan Dane Joakit ja 3. koha saavutas Sander Liir. Poiste 100m jooksus saavutas 1. koha Robin Joost, 2. koha Henry Tikut ja 3. koha Klaid Teor. Poiste 400m jooksus saavutas 1. koha Rasmus Kõuhkna, 2. koha Karl Lehis ja 3. koht läks jagamisele Tristan Aleksandrov ja Mihkel Gerdt vahel. Kiidame õpilasi tubli osalemise eest ja heade tulemuste saavutamise eest!