Viljandimaa võrkpalli karikavõistlus

6. veebruaril toimusid Suure-Jaanis Viljandimaa 10.-12. klassi õpilaste võrkpalli karikavõistlused. Meie kooli poisse esindasid Henry Tikut; Rainis Reimann; Rasmus Kõuhkna; Klaid Teor; Sigmard Aasa; Romet Ojasoo ja õpetaja Andres Viksi. Poisid saavutasid kuue võistkonna tugevas võitluses 4. koha Viljandi Gümnaasiumi, Viljandi Kutseõppekeskuse ja August Kitzbergi Gümnaasiumi poiste järel. Tüdrukute võistkonda kuulusid Martha Pilt; Anett Joandi; Martha Konks; Karolin Gerdt; Liisi Sild; Sune-Lii Järvsoo; Kristel Kösler; Liisi Jänes; Joanna Tirmaste ja treener Tauno Lipp. Tüdrukud saavutasid Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli ja August Kitzbergi Gümnaasiumi eest 1. koha. Palju õnne suurepäraste tulemuste puhul!